125324444835508 125324444835508
top of page

RENOPHASE NAHARAVI

Laboratoires Renophase happekoorimise protseduuri käigus eemaldatakse kontrollitud sügavusega kahjustunud nahakihid ning stimuleeritakse uute ja tervemate rakkude paljunemist, samuti vett-siduvate ainete tootmist nahas.

Happe, mis on neutraliseeritud aminohapetega, peamisteks ülesanneteks on ergastada naharakkude tööd, kiirendada ainevahetust ja vereringlust - niimoodi kiirendatakse kollageeni- ja elastiinkiudude tootmist ning taastatakse rakkude omavaheline infovahetus. Kollageeni remodelleerimine on peamine põhjus, miks keemilised koorimised on võimelised tasandama kortse.

 

Lisaks happele endale, sisaldavad Renophase happed aktiivaineid. Genistein (koostisaine, mis pärineb soja ekstraktist), mille keemiline valem ja ülesehitus on väga sarnane östrogeeni omale, aitab hoida hormonaalset tasakaalu. Tsingi kompleks omab rasu pärssivat toimet. Lüsiin omab aga nahka niisutavat toimet. Veel kasutatakse aktiivainetena hüaloroonhappe lähteainet, diosgeniini (fütoöstrogeen, mis töötab miimiliste lihaste tasandil) jm. Seega on happekoorimine üks ohutumatest ja mõjusamatest võimalustest võitluses akne, vananeva naha jm probleemide korral.

Patsiendid, kes on tulutult proovinud ravida oma probleemset-aknelist nahka, võiksid kahe kuu möödudes oodata märgatavaid tulemsi. Samas on professionaalse ravi taastumisaeg lühike ning seda ka teiste näidustuste puhul (hüperpigmentatsioon, kuperroosa jm). Protseduurid eeldavad ka kodust õiget nahahooldust.

Konkreetne patenteeritud unikaalne glükoolhappekompleks erineb oluliselt teistest hapetest just neutraliseeritud aminohapete tõttu, mis võimaldavad protseduuri kasutada erinevate nahatüüpide puhul. Toodete antioksüdantsed omadused on nii kõrged, et mõjuvad rakutasandil – glükoolhape tagab fütohormoonidele maksimaalse läbivusvõime naha sügavatesse kihtidesse, millega loob väga soodsad tingimused naharakkude mõjutamiseks ja nahamurede ravis.

 

Koduseid näonaha hooldusvahendeid aknele on samuti väga soovituslikud, kuna sisaldavad samu happeid ja raviaineid, mida kasutatakse profesionaalsetel raviprotseduuridel. Alati tasub meeles hoida, et üks olulisemaks teguriks terve naha puhul on õige ja tõhus nahahooldus. 


Kõige tähtsam koduses ravis ongi kasutada just glükoolhappega näonaha puhastusvahendit, et eemaldada efektiivselt nahalt kogunenud mustus ja meik, surnud naharakud, lõhkuda surnud rakude vahel olevat side, reguleerida rasu tootmist ja rasunäärmete tööd, samuti lahustada komedoonides olevat rasukorke ning ahendada poore. Järgmiseks tuleb kasutama kindlasti ravi toetavat ravimit ja nahaniisutajat.

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.​

HAPPEKOORIMISE PROTSEDUURI MEELESPEA

Laboratoires Renophase Paris ravipeeling (nägu + kael) 80€

Laboratoires Renophase Paris ravipeeling (nägu + kael) + PDT LED 110€

Laboratoires Renophase Paris ravipeeling (nägu + kael) + PDT LED (klorofüllmaskiga) 135€

Laboratoires Renophase Paris ravipeeling (nägu + kael) + üliniisutav tselluloosi mask 105€

UUS! Renophase FOTODÜNAAMILINE ja ülimalt tugevatoimeline 5CR aminolevuliinhappe koorimine koos LED valgusega (tugev lõtvumine, sügavad akne armid, raskekujuline akne, melasma) 185€ 

*protseduuri võib korrata alles kolme ndl möödumisel

UUS! Renophase FOTODÜNAAMILINE ja ülimalt tugevatoimeline 5CR aminolevuliinhappe koorimine koos IPL protseduuriga (tugev lõtvumine, sügavad akne armid, raskekujuline akne, melasma) 375€ 

*protseduuri võib korrata alles nelja ndl möödumisel

bottom of page