125324444835508 125324444835508
top of page

IPL AKNE RAVI

Nordlys by Candela (varasemalt by Ellipse) IPL (Intense Pulsed Light) võimalused

 

Nordlys on IPL aparaatide absoluutne tippklass. Bränd sai alguse juba 1997. aastal, hoides oma kõrgeid standardeid siiani. Protseduurid on ohutud ja vähevalulikud, taastumine kiire ja tulemused efektiivsed.

IPL on lühendiks intensiivsele pulseerivale valgusele - piltlikult öeldes suuname justkui sähviva lambi sügavamatesse nahakihtidesse. Nordlys IPL kasutab kitsast lainepikkust (selective waveband technology), mis võimaldab kasutada protseduuridel poole vähem energiat kui muidu. Tänu sellele tekib vähem kõrvaltoimeid ja on vaja vähem protseduure tulemuse saavutamiseks, võrreldes laia lainepikkusega IPL aparaatidega. Nordlys omab patenteeritud “dual mode filter” süsteemi, mis elimineerib kõik ebavajalikud ja potentsiaalselt ohtlikud lainepikkused, muutes selle üheks ohutuimaks IPL aparaadiks. See võimaldab ühtlasi paremini arvestame kliendi omapäradega ja kohandada vastavalt neile protseduuri läbiviimist.

 

AKNE

 

Aknega on hädas enamasti puberteedi ealised, kuid järjest rohkem esineb seda ka täiskasvanutel. Akne puhul on nahal põletikulisi paapuleid, komedoone ja mädapeasid. IPL raviga saame efektiivselt ja ohutult vähendada nahal rasueritust ja põletikulisust.

Akne puhul on sihtmärgiks veresooned, mis varustavad rasunääret. Vajalik oleks korrata protseduuri umbes 4 korda 3-4 nädalase intervalliga. Vajadusel korratakse kuuri 3-4 kuu pärast eelmise kuuri lõppu.

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.

IPL VALGUSRAVI PROTSEDUURI MEELESPEA

Nägu 195€

Põsed 155€

Põsed ja nina 175€

Põsed ja lõug 175€

Põsed, nina, lõug 185€

Dekoltee 225€

Selg 305€

 

Fotodünaamiline ravi näole 355€

Fotodünaamiline ravi osaline 280€

bottom of page