BIOREVITSALISATSIOON/ SÜGAVNIISUTAMINE

Naha bioloogiline elustamine meile loomuomase hüaluroonhappe baasil olevate injektsioonidega on soovituslik kõigile al. 25(30) eluaastast ja vastavalt näonaha seisundile. Tugev naha niisutamine tagab selle elujõu ning sära, mis organismis vanusega kahanema hakkab.

 

- Õige arvuga biorevitalisatsiooni protseduuride korral paraneb oluliselt naha elastsus ja toonus.
- Suureneb kollageen-ja elastiinkiudude hulk.
- Naha mikrovereringe paraneb ja elavneb.
- Tugev kaitse vabade radikaalide eest ehk TUGEV antioksüdant!

 

Naha tesktuuri sügavalt elustamine ja niisutamine on üks efektiivsemaid kuiva ja väsinud naha kvaliteedi tõstmise võimalusi minimaalsete taastumisnähtudega. Olenevalt hüaloroonhappe kontsentratsioonist, mida süstitakse, taastub nahapind protseduurist 1-5 päeva jooksul (sh make-upi kasutamine on lubatud järgmisel päeval).

 

Protseduur sobib ideaalselt neile, kes peeglisse vaadates näevad, et nende nahk on väsinud, stressis, tuhm ja elutu. Esimesi muutumise märke võite märgata kahe-kolme nädala möödudes, mil toimeained hakkavad mõju avaldama (sh hüaloroonhape hakkab nahas endaga vett siduma). Tulemusi saame õigeaegselt teostatud kuuri ja õiglase koduse järelhoolduse korral lubada 6-9 kuuks. Protseduuri võib teostada nii näole, kaelale, dekolteele kui käte nahale.

 

Sobilikud (ja soovituslikud) näidustused:

- pinnakuiv nahk ja pinnakuivusest tekkinud nahaalused ummistused; 

- aknearmid;

- ebaühtlane pigmentatsioon;

- ebatasne nahapind ja ebaühtlane jume; 

- kuperoosa;

- fotovananenud ja päikesekahjustatud nahk.

 

Kindlasti soovitame biorevitalisatsiooni/süvaniisutamist teha PÄRAST laser või IPL hoolduseid, et tagada püsivam, kauakestvam ja maksimaalne protseduuride tulemus. Ka pärast kirurgilisi sekkumisi on soovituslik regulaarselt teostada biorevitalisatsiooni protseduure, et nahk ei hakkaks taas kaotama oma elastsust.

Samuti soovitame biorevitalisatsiooni/süvaniisutamist teostada enne täitesüstimise protseduuri.

See kõik tagab noorusliku sära ja tervema nahakeskkonna - nahk on volüümsem, tervem ja niisutatum seestpoolt väljaspoole. Elujõulisem nahk tagab paremad ja kestavamad täitesüstimise ja aparaatsete protseduuride tulemused.

 

Preparaatide valikus on meil Juvederm Hydrate, Juvederm VOLITE, TEOSYAL by TEOXANE preparaadid.

PROTSEDUURI MEELESPEA: https://www.medicina.ee/teave-patsiendile

Teosyal® PureSense Redensity I 1ml/3ml 195€/320€

HA (hüaluroonhape), antioksüdandid, aminohapped, mineraalained ja vitamiinid - mõeldud naha sügavamaks niisutamiseks ning toetamiseks (nt pärast IPL protseduure või iseseisvalt).

Sobilik vanemale nahale, mille elastsus ja volüüm on vähenenud. 

Soovituslik protseduuride kuur: 3 sessiooni 3 nädalase vahega. 

Juvederm Volite 1ml 289€

*Lisa tuimestus 15€