125324444835508 125324444835508
top of page

Vanusega toimub meie nahas volüümi kadu ning järk-järgult tekivad peened kuni sügavamad kortsud, sh muutuvad naha biomehaanilised omadused. CaHa (30%) ehk kaltsium hüdroksülaptiit segatuna soodium karboksümetüültselluloosiga  (CMC - 70%) moodustavad geelja maatriksi, mis aitavad nahas parandada volüümi kadu ning järk-järgult moodustada uute kudede moodustumist kauakestva tulemuse saavutamiseks. Antud preparaat kannab nime Radiesse® ning tegemist on biostimulandiga, millega on võimalik biostimuleerida naha bioloogilisi funktsioone ja kehaomaste ainete (kollageeni ja elastiini) tootmist soodustada

Radiesse® on esimene FDA (Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiamet) poolt heaks kiidetud CaHA kollageeni stimulaator näo ja käte volüümi taastamiseks. Meie kasutame seda segatuna NaCl-ga ehk hüperlahjendatud kujul (segatuna 0,9% NaCl ja lidokaiiniga). Preparaati naha sisse viies saame käsitleda seda kui biostimuleerivat protseduuri mitte niivõrd volüümi tõstvat protseduuri.

 

MesoRadiesse® suudab täita mitut eesmärki:

  • mitmekülgne naha täitmine: turvaline, efektiivne ja lihtne keskmiste kuni tugevate kortsude silendamine;

  • nahale elastsuse ja volüümi lisamine;

  • neokollagenees (kollageen tüüp III, mis muundub järk-järgult tüüp I-ks);

  • elastiini produktsioon;

  • naharakkude (fibroplastide) jagunemine;

  • naha uuenemine: kauapüsiv naha kvaliteedi paranemine;

  • angiogenees - uute veresoonte teke.

 

Aine ei põhjusta äratõukereaktsiooni, kuna see on osa luu- ja hambakoest. Tegemist on bioloogilise, biolaguneva ja resorbeeruva täiteainega, mis annab kohese efekti. CaHA osakesed eemalduvad kehast (lagundatakse kaltsiumiks ja fosfaadiks ning elimineeritakse neerude kaudu) 9-12 kuu möödudes. 

Paari nädala jooksul pärast protseduuri paraneb tulemus veelgi. Maksimaalne efekt saabub enamasti kahe kuu möödudes, mis annab kuni 18 kuud kestva naha kvaliteedi märgatava paranemise ja naha lõtvuse taandumise. Parima tulemuse saamiseks soovitame protseduuri korrata 1-2 kuu möödudes. Tuleb arvestada, et ravi tulemus ja kestvus sõltub ka patsiendi enda kollageeni tootmisvõimest ja naha lõtvuse raskusastmest. 

Radiesse® pikaajaline kollageeni stimuleeriv toime on ideaalne nii näo kui keha (kaela, dekoltee, käsivarte, labakäte, reite, säärte ja tuharate) naha toonuse, elastsuse ja vananemisilmingute peatamiseks, venitus- ja aknearmide ning tselluliidi raviks. Protseduur sobib ideaalselt ka nt. peale rasvaimu ebatasasuste vähendamiseks ja nahapinna ühtlustamiseks.

ILUSÜSTIDE MEELESPEA

BIOSTIMULATSIOON

MesoRADIESSE 1,5ml 430€

MesoRADIESSE 3ml 790€

bottom of page