TÄITESÜSTID

Täitesüstid on hüaluroonhappe (HA) põhised injektsioonid, mis on esteetiliste mitte kirurgiliste protseduuride arvu põhjal maailmas (erinevate allikate kohaselt) pärast botuliintoksiini teisel kohal. Täitesüstide valdkond on pidevalt uuenev ja arenev ning Medicina kliinikus täiendame oma teadmisi pidevalt kaasaegsemate lähenemistega üle maailma. Peamiselt soovime aga teile pakkuda ohutut ning turvalist protseduuri, mis sisaldab endas:

- põhjalik nahkvaliteedi hindamine ja eesmärkide seadmine;

- usalduse loomine, mis on äärmiselt oluline faktor - te kas soovite "meie käe alla" tulla või mitte;

- kliendi soovid ja nende vajaduste hindamine;

- teie emotsionaalse enesekindluse täiendamine säravama ja värskema väljanägemisega; 

- krurgiline efekt ilma kirurgiata;

- minimaalse taastumisajaga "lifting" protseduur;

- efektiivne toimetulek võimalike komplikatsioonidega, SEST ei ole olemas ühtegi meditsiinilist sekkumist ilma kõrvalmõjude tekke riskita (!);

- suhtlemine kliendiga ka pärast protseduuri, vajadusel lisavaatlus ning tulemuse korrigeerimine, lisasoovitused ja edasiste eesmärkide ülevaatamine.

 

Tegelikult kuulub siia nimekirja veel mitmeid olulisi nüansse, kuid nende olemasolevate väljatoomine annab teile infot, kuidas läheneme ja teeme meie oma tööd esteetikas.

Täitesüstid on seega mõeldud näoovaali modelleerimiseks (lifting) ja kortsude silendamiseks. Nendega saab efektiivselt lisada inimese ilmele värskust, muuta seda rõõmsamaks ning kõike ilma kirurgilise sekkumiseta vaid minimaalselt invasiivse “lõunapausi” proseduurina. Uuemate vaadete järgi ei töödelda enam tõesti lokaalselt ühte piirkonda, vaid lähtutakse näoovaali tõstmisest, mis on täielik alternatiiv kirurgilisele sekkumisele minimaalse taastumisajaga (minimal downtime). Lokaalseid korrektsioone teostatakse viimasena ning peamiselt pindmiste süstetega.

Paljuski oleme kuulnud kliente täitesüste kartvat, kuid reaalsus on hoopis teine, kui "halb"meedia teile näitab - hästi ja ilusasti süstitud tulemust te tänavapildis ei märka kui "süstitud nägu" vaid kui "oi, nii kaunis ja särav naine". Ülesüstitud huuled, pundunud põsed - see ei ole see, mida meie teeme. Meie eesmärk on teid panna tundma täpselt nii noore ja säravana, kui te end oma hinges tunnete. Me ei soovi teid muuta ebaloomulikuks, vaid rõhutada teie parimaid omadusi. Me soovime anda teile rohkem enesekindlust.

Pärast protseduuri teostamist võiksite kahe nädala kuni kuu möödudes märgata tulemuste intensiivistumist, kuigi täitesüstide protseduuride puhul on kindlasti näha esmaseid tulemusi KOHESELT. Maksimaalsed tulemused kestavad 6-18-24 kuud olenevalt preparaadist ja individuaalselt patsiendi nahatervise käitumisest lähtuvalt. Profülaktilist süstimist võiks teostada enne täielikku tulemuse kadu, et ennetada kortsude süvenemist või uute tekkimist. Olulist rõhku võiks vahepealsel perioodil panna kindlasti ka nahka sügavuti niisutavatele süstidele - naha niisutamine on ärämiselt tõhus kortse ennetav lähenemine.

 

*Kasutame Juvederm ja TEOXANE by TEOSYAL preparaate.

PROTSEDUURI MEELESPEA: https://www.medicina.ee/teave-patsiendile

Juvederm VOLBELLA 295€

Antud preparaati kasutatakse huulte pehmelt täidlasemaks muutmiseks ja siledama huulepinna taastamiseks ja ka huule niisutamiseks, samuti silmaaluste täitmiseks.

 

Juvederm VOLIFT 310€

Antud preparaati saab kasutada näiteks nasaalkortsude silumiseks ning huulte täidlasemaks muutmisel (annab hea "lifting" efekti), samuti silmaaluste jm näopunktide korrigeerimiseks.

 

Juvederm VOLUMA 370€

Antud preparaat on mõeldud põsesarnade ja kulmujoone tõstmiseks, samuti lõuajoone korrigeerimiseks. Lisaks kasutatakse preparaati erinevate teiste punktide süstimisel, mis aitavad terve näoovaali nooruslikust taastada. 

 

Juvederm VOLUX 400€

Antud preparaat on mõeldud lõuapiirkonna korrigeerimiseks. Oma viskoossuse tõttu on see üks parimaid täiteaineid lõuajoone modelleerimisel. Lisaks aitab see tõsta vajunud suunurki, muuta profiili ühtlasemaks ning tõsta näoovaali.

Teosyal® Redensity II 1ml 290€ 

Õrn hüaluroonhappe preparaat, mis on mõeldud silmaaluste tõstmiseks/ tätimiseks. Tagab naturaalse tulemuse ja minimaalse paistetuse. Sobib lohkuvajunud silma”ringidele” ja pisaravao täitmiseks.

Toime kestab 9-12 kuud.

 

Teosyal® Kiss 1ml 290€

Sametine HA preparaat, mis on mõeldud huulekuju modelleerimiseks. Tagab naturaalse ja pikaaegse tulemuse.

Toime kestab kuni 9 kuud.

 

Teosyal® Ultra Deep 1,2ml 370€

HA preparaat, mis on kõrge viskoossusega ja sobib näiteks põsesarnade, lõua ja näokontuuri modelleerimiseks.

Toime kestab kuni 12 kuud.

 

Teosyal® Puressence Ultimate 3ml 750€ (NonSurgical Facelift kogus!)

HA preparaat, mis sobib näokuju modelleerimiseks, eriti suurematel aladel nagu põsed, lõuajoon ja oimukohad. Taastab efektselt kadunud volüümi või lisab seda soovitud piirkondadesse.

Toime kestab kuni 18 kuud.

 

Teosyal® Touch up 0,5ml 190€

Hüaluroonhappe preparaat, mis taastab näo volüümi, täidab kortse ja taastab naha niiskust. Samuti saab tasandada operatsiooniarme ja rasvkoe atrofeerumisest tekkinud “lohukesi”. Sobib ka vanemale nahale ja korrigeeriva protseduurina. Sobib kombineerimiseks ka teiste Teosyal preparaatidega.

Toime kestab kuni 9 kuud.

 

Süstimistehnikates võime kasutada ka kanüüli, mille maksumus (1 kanüül - 10€) lisandub protseduurile.

© 2021 by Medicina Clinic.