125324444835508 125324444835508
top of page

TÄITESÜSTID

Täitesüstid on hüaluroonhappe (HA) põhised injektsioonid, mis on esteetiliste mitte kirurgiliste protseduuride arvu põhjal maailmas (erinevate allikate kohaselt) pärast botuliintoksiini teisel kohal. Täitesüstide valdkond on pidevalt uuenev ja arenev ning Medicina kliinikus täiendame oma teadmisi pidevalt kaasaegsemate lähenemistega üle maailma. Peamiselt soovime aga teile pakkuda ohutut ning turvalist protseduuri, mis sisaldab endas:

- põhjalik nahkvaliteedi hindamine ja eesmärkide seadmine;

- usalduse loomine, mis on äärmiselt oluline faktor - te kas soovite "meie käe alla" tulla või mitte;

- kliendi soovid ja nende vajaduste hindamine;

- teie emotsionaalse enesekindluse täiendamine säravama ja värskema väljanägemisega; 

- krurgiline efekt ilma kirurgiata;

- minimaalse taastumisajaga "lifting" protseduur;

- efektiivne toimetulek võimalike komplikatsioonidega, SEST ei ole olemas ühtegi meditsiinilist sekkumist ilma kõrvalmõjude tekke riskita (!);

- suhtlemine kliendiga ka pärast protseduuri, vajadusel lisavaatlus ning tulemuse korrigeerimine, lisasoovitused ja edasiste eesmärkide ülevaatamine.

 

Tegelikult kuulub siia nimekirja veel mitmeid olulisi nüansse, kuid nende olemasolevate väljatoomine annab teile infot, kuidas läheneme ja teeme meie oma tööd esteetikas.

Täitesüstid on seega mõeldud näoovaali modelleerimiseks (lifting) ja kortsude silendamiseks. Nendega saab efektiivselt lisada inimese ilmele värskust, muuta seda rõõmsamaks ning kõike ilma kirurgilise sekkumiseta vaid minimaalselt invasiivse “lõunapausi” proseduurina. Uuemate vaadete järgi ei töödelda enam tõesti lokaalselt ühte piirkonda, vaid lähtutakse näoovaali tõstmisest, mis on täielik alternatiiv kirurgilisele sekkumisele minimaalse taastumisajaga (minimal downtime). Lokaalseid korrektsioone teostatakse viimasena ning peamiselt pindmiste süstetega.

Paljuski oleme kuulnud kliente täitesüste kartvat, kuid reaalsus on hoopis teine, kui "halb"meedia teile näitab - hästi ja ilusasti süstitud tulemust te tänavapildis ei märka kui "süstitud nägu" vaid kui "oi, nii kaunis ja särav naine". Ülesüstitud huuled, pundunud põsed - see ei ole see, mida meie teeme. Meie eesmärk on teid panna tundma täpselt nii noore ja säravana, kui te end oma hinges tunnete. Me ei soovi teid muuta ebaloomulikuks, vaid rõhutada teie parimaid omadusi. Me soovime anda teile rohkem enesekindlust.

Pärast protseduuri teostamist võiksite kahe nädala kuni kuu möödudes märgata tulemuste intensiivistumist, kuigi täitesüstide protseduuride puhul on kindlasti näha esmaseid tulemusi KOHESELT. Maksimaalsed tulemused kestavad 6-18-24 kuud olenevalt preparaadist ja individuaalselt patsiendi nahatervise käitumisest lähtuvalt. Profülaktilist süstimist võiks teostada enne täielikku tulemuse kadu, et ennetada kortsude süvenemist või uute tekkimist. Olulist rõhku võiks vahepealsel perioodil panna kindlasti ka nahka sügavuti niisutavatele süstidele - naha niisutamine on ärämiselt tõhus kortse ennetav lähenemine.

 

*Kasutame Juvederm ja TEOXANE by TEOSYAL preparaate.

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.​

PROTSEDUURI MEELESPEA

Huulte korrigeerimine/ suurendamine al 270€

Silmaaluste täitemine 310€

Esteetiline Facelift (3ml) 950€

Lõuajoone korrigeerimine al 370€

Põsesarnade korrigeerimine al 370€

Nasolabiaalkortsude täitmine 320€

Hüaluronidaas - täitesüstide lahustamine (500-700TU) al 125€

 

Lisa tuimestav kreem 20€

(huulte puhul väga soovituslik)

Juhul, kui broneeritud ajal protseduuri ei teostata ning ei planeerita, on vastuvõtu teenustasu (konsultatsioon) 45€.

bottom of page