125324444835508 125324444835508
top of page

LIIGHIGISTAMISE RAVI
BOTULIINTOKSIINIGA

Botuliintoksiini süstid on maailmas kõige enam teostatav esteetilise meditsiini protseduur. Tegemist on puhastatud loodusliku valguga. Väikestes kogustes kasutatuna lõdvestab ta üliaktiivseid miimilisi lihaseid, mis põhjustavad kortsude tekkimist. Põhiliseks botuliintoksiini kasutamise näidustuseks esteetilises meditsiinis on näo ülemise kolmandikuga seonduvad probleemid – püstkortsud kulmude vahel, horisontaalkortsud laubal, kanavarbad silmanurkades. Botuliintoksiin toimib täpselt selles lihases, kuhu seda süstitakse. Üha enam kasutatakse botuliintoksiini süste lisaks ka liighigistamise vastu.

Botuliintoksiini süstide ohutus on tingitud ka sellest, et iluravis kasutatakse selle aine äärmiselt madalat kontsentratsiooni. Seepärast suudab see organismis mõjutada vaid neid lihaseid, millesse seda süstitakse.

Protseduuri järgselt:
* süstekohas võib esineda punetus, mis taandub samaks õhtuks.

 

Tulemuse kestvus liighigistamise korral minimaalselt 4 kuud, kuid enamasti 6-9 kuud.

Me ei teosta protseduuri rasedatele ja imetavatele naistele.
Enne protseduuri konsulteerige põhjalikult oma meditsiinispetsialistiga.

 

Botuliintoksiini süstide korral on soovituslik vanuseline ülempiir 60-65a (tuleneb naha vananemisega seotud lihaste asetuse/paiknemise muutumisest) - oht kõrvalmõjude ja komplikatsioonide tekkeks on kõrge!

Botuliintoksiin on saanud müügiloa Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikides, sh ka Eestis.

 

PS. Palume tulla protseduurile ilma jumestuseta.

 

PS2. Botuliintoksiini süstide järgsest korrektsiooni vajadusest palume 2ndl möödumisel ise teada anda või broneerida süsteemis vastavalt aeg. Kui süsteemis vaba aega ei ole, siis palume kindlasti eraldi kirjutada, kuna korrektsiooni tohib maksimaalselt teostada 2-4ndl jooksul pärast protseduuri. Uut nn täisprotseduuri teostame botuliiniga mitte enne, kui 12ndl möödumisel pärast viimast süstimist.

 

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.

PROTSEDUURI MEELESPEA

- Aksillaarne liighigistamine 455€

- Peopesade liighigistamine 675€

- Korrektsioon kuni 10 TÜ tasuta.

bottom of page