125324444835508 125324444835508
top of page

FOTOEPILATSIOON

Nordlys by Candela (varasemalt by Ellipse) IPL (Intense Pulsed Light) võimalused

 

Nordlys on IPL aparaatide absoluutne tippklass. Bränd sai alguse juba 1997. aastal, hoides oma kõrgeid standardeid siiani. Protseduurid on ohutud ja vähevalulikud, taastumine kiire ja tulemused efektiivsed.

IPL on lühendiks intensiivsele pulseerivale valgusele - piltlikult öeldes suuname justkui sähviva lambi sügavamatesse nahakihtidesse. Nordlys IPL kasutab kitsast lainepikkust (selective waveband technology), mis võimaldab kasutada protseduuridel poole vähem energiat kui muidu. Tänu sellele tekib vähem kõrvaltoimeid ja on vaja vähem protseduure tulemuse saavutamiseks, võrreldes laia lainepikkusega IPL aparaatidega. Nordlys omab patenteeritud “dual mode filter” süsteemi, mis elimineerib kõik ebavajalikud ja potentsiaalselt ohtlikud lainepikkused, muutes selle üheks ohutuimaks IPL aparaadiks. See võimaldab ühtlasi paremini arvestame kliendi omapäradega ja kohandada vastavalt neile protseduuri läbiviimist.

 

Püsiv karvaeemaldus ehk FOTOEPILATSIOON/ LASEREPILATSIOON

 

Meelehärmi võivad põhjustada soovimatud või sissekasvanud karvakesed. Nordlys IPL-ga saab neid püsivalt ja ohutult eemaldada. Aparaat võtab sihtmärgiks pigmendi karvas ja karvasibulas ning hävitatab nii karva kui karvasibula. Oluline on teada, et saame ravida vaid karvu, mis on hetkel kasvufaasis, sellepärast ongi korduvad protseduurid vajalikud. Kõige paremini alluvad protseduurile heledal nahal tumedad ja “karmid” karvad, kuna neis on palju melaniini ehk pigmenti. Korduva protseduuri aeg on individuaalne. Soovitame tagasi pöörduda, kui karvade tagasikasvu on ravitud alal silmaga näha.

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.

IPL FOTOEPILATSIOONI PROTSEDUURI MEELESPEA

 

Otsmik 70€

Põsed 70€

Ülahuul 70€

Lõug 70€

Kogu nägu 135€

Kaenlaalused 85€

Käed kuni küünarnukini 175€

Sõrmed/ varbad 85€

Sääred 150€

Reied 175€

Jalad terves pikkuses 300€

 

Bikiinipiirkond 150€

Brazilian bikini 235€

Ülaselg või rindkere 350€

Selg või rindkere ja kõht 400€

**Juhul, kui te soovite teostada samal sessioonil mitu piirkonda, kirjutage palun märkustesse lisasoovid. Kui antud automaatsest teenuse ajakulust jääb selle tarbeks väheseks, pikendame ise graafikus vastavalt aega või võtame teiega ühendust sobivama aja leidmiseks graafikus.

bottom of page