FOTOEPILATSIOON

Nordlys by Candela (varasemalt by Ellipse) IPL (Intense Pulsed Light) võimalused

 

Nordlys on IPL aparaatide absoluutne tippklass. Bränd sai alguse juba 1997. aastal, hoides oma kõrgeid standardeid siiani. Protseduurid on ohutud ja vähevalulikud, taastumine kiire ja tulemused efektiivsed.

IPL on lühendiks intensiivsele pulseerivale valgusele - piltlikult öeldes suuname justkui sähviva lambi sügavamatesse nahakihtidesse. Nordlys IPL kasutab kitsast lainepikkust (selective waveband technology), mis võimaldab kasutada protseduuridel poole vähem energiat kui muidu. Tänu sellele tekib vähem kõrvaltoimeid ja on vaja vähem protseduure tulemuse saavutamiseks, võrreldes laia lainepikkusega IPL aparaatidega. Nordlys omab patenteeritud “dual mode filter” süsteemi, mis elimineerib kõik ebavajalikud ja potentsiaalselt ohtlikud lainepikkused, muutes selle üheks ohutuimaks IPL aparaadiks. See võimaldab ühtlasi paremini arvestame kliendi omapäradega ja kohandada vastavalt neile protseduuri läbiviimist.

 

Püsiv karvaeemaldus ehk FOTOEPILATSIOON/ LASEREPILATSIOON

 

Meelehärmi võivad põhjustada soovimatud või sissekasvanud karvakesed. Nordlys IPL-ga saab neid püsivalt ja ohutult eemaldada. Aparaat võtab sihtmärgiks pigmendi karvas ja karvasibulas ning hävitatab nii karva kui karvasibula. Oluline on teada, et saame ravida vaid karvu, mis on hetkel kasvufaasis, sellepärast ongi korduvad protseduurid vajalikud. Kõige paremini alluvad protseduurile heledal nahal tumedad ja “karmid” karvad, kuna neis on palju melaniini ehk pigmenti. Korduva protseduuri aeg on individuaalne. Soovitame tagasi pöörduda, kui karvade tagasikasvu on ravitud alal silmaga näha.

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.

PROTSEDUURI MEELESPEA: https://www.medicina.ee/fotoepilatsiooni-meelespea

 

Otsmik 70€

Kulmud 95€

Nina 60€

Kõrvad 60€

Põsed 60€

Ülahuul 40€

Lõug 60€

Kael 60€

Dekoltee 65€

Rinnad 65€

Kaenlaalused 80€

Selg 250-350€

Küünarvarred 130€

Käed 170€

Randme- ja pöiapiirkond 60€

Sõrmed/ varbad 60€

Kõhujoon 60€

Tuharad 175€

Sääred 150€

Reied 175€

Põlved 60€

Jalad terves pikkuses 300€

 

Bikiinipiirkond 119€

Brazilian bikini 229€

 

Mehe kõht 175€

Mehe rind 185€

Mehe selg 320€

Mehe turi (ülaselg) 250€

Mehe selja alaosa 200€