BOTULIINI SÜSTID

Botuliintoksiini süstid on maailmas kõige enam teostatav esteetilise meditsiini protseduur. Tegemist on puhastatud loodusliku valguga. Väikestes kogustes kasutatuna lõdvestab ta üliaktiivseid miimilisi lihaseid, mis põhjustavad kortsude tekkimist. Põhiliseks botuliintoksiini kasutamise näidustuseks esteetilises meditsiinis on näo ülemise kolmandikuga seonduvad probleemid – püstkortsud kulmude vahel, horisontaalkortsud laubal, kanavarbad silmanurkades. Botuliintoksiin toimib täpselt selles lihases, kuhu seda süstitakse. Tänapäeval kasutatakse preparaate, mis korrektse doosiga õigesse kohta süstimisega pärsivad miimilise lihase tööd ja tasandavad kortsu. Kõrge professionaalsusega arst suudab teha seda protseduuri nii täpselt, et patsient ei kaota oma näo ilmekust, küll aga paraneb oluliselt näo nooruslikkus. Üha enam kasutatakse botuliintoksiini süste lisaks anti-aging probleemidele ka peavalude (migreeni) ja liighigistamise vastu.

Botuliintoksiini süstide ohutus on tingitud ka sellest, et iluravis kasutatakse selle aine äärmiselt madalat kontsentratsiooni. Seepärast suudab see organismis mõjutada vaid neid lihaseid, millesse seda süstitakse.

Botuliintoksiini võib kasutada koos teiste protseduuridega (täitesüstid, mesoteraapia, keemiline koorimine jmt). Kõige sobivam aeg botuliinitoksiini protseduuridega alustamiseks tavapäraselt on 30-ndates eluaastates, mil näolihased on heas toonuses. Protseduur on kiire (vältab ca 30 min) ja süstid on peaaegu valutud. Tulemust näeb 2-7 päeva pärast ning toime püsib 4-6 kuud.

Protseduuri järgselt:
* võib esineda lühiajaline peavalu;
* süstekohas võib esineda punetus, mis taandub samaks õhtuks;
* võib esineda lähedal asuvate lihaste lühiajalist lõtvust, mis möödub mõne aja jooksul.

Me ei teosta protseduuri rasedatele ja imetavatele naistele.
Enne protseduuri konsulteerige põhjalikult oma meditsiinispetsialistiga.

 

Botuliintoksiini süstide korral on soovituslik vanuseline ülempiir 60-65a (tuleneb naha vananemisega seotud lihaste asetuse/paiknemise muutumisest) - oht kõrvalmõjude ja komplikatsioonide tekkeks on kõrge!

Botuliintoksiin on saanud müügiloa Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikides, sh ka Eestis.

 

PS. Palume tulla protseduurile ilma jumestuseta (võimalusel).

 

PS2. Botuliintoksiini süstide järgselt teostame nn tulemuse korrektsiooni 3ndl möödumisel. Kui selle ajaga ei ole tulemus teie jaoks rahuldav, siis palume broneerida süsteemis aeg: Botuliintoksiin: Korrektsioon 10min. Vaatame teie tulemuse üle, hindame ning vajadusel korrigeerime. Korrektsioon on tasuta.

 

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.

Protseduuri viib läbi esteetilise meditsiini arst/dermatoveneroloog Dr Marge Tampere.

PROTSEDUURI MEELESPEA: https://www.medicina.ee/teave-patsiendile

"Bunny lines" 119€

"Kurjusekorts" 169€

Kogu otsmik ("kurjusekorts" + horisontaalkortsud) 279€

"Kanavarbad" 165€

"Kurjusekorts" + "Kanavarbad" 299€

Kogu otsmik + "kanavarbad" 379€

Krobeline lõug 99€

Näo alumise osa salendamine 369€

Aksillaarne liighigistamine 499€

Korrektsioon 10min Tasuta (Korrektsiooni soovist palume 2ndl möödumisel ise teada anda või broneerida süsteemis vastavalt aeg)

© 2021 by Medicina Clinic.