125324444835508 125324444835508
top of page

KEEMILINE KOORIMINE

DERMATOLOOGILISED KEEMILISED KOORIMISED – Tänapäeva lahutamatu protseduur nahahoolduses!

 

Keemiliste koorimistega saavutame naha mittespetsiifilise põletiku ning naha basaalkihis rakkude jagunemise, pigmentrakkude aktiveerimise, kollageeni ja elastiini tootmise elustamise, sarvkihi eemaldamise, fibroblastide aktiveerimise, lipiidide hulga tõusu.

Peamised näidustused: naha ebatasane struktuur, hüperpigmentatsioon, akne/ aknearmid, fotovananemine, kortsujooned jmt.

 

Keemilise koorimise pindmiste ja kergemate vormide teostamine on nahale madala riskiastmega kuid vägagi efektiivne protseduur.

 

Tulemus: Nahk muutub puhtaks (poorid ahenevad), pehmeks, pind sileneb ning värvus ühtlustub. Kollageeni remodelleerimine on peamisi põhjuseid, miks koorimised on võimelised tasandama kortsujooni.

 

Protseduuri käigus eemaldame me nimelt elutu ja “liigse naha”, mis tekitab teile pindmist kuivust, stimuleerime dermist ja epidermist, millest sõltub naha kvaliteet ja elastsus.

Protseduurid on soovituslikud 30 pv pärast plastilisi operatsioone, al 7pv pärast ilusüste (täitesüstid, mesoteraapia, botuliin), korraliste hooldustena või kuurina 1-2 korda aastas.

Põhjalikud teadusuuringud kogu maailmas, mis panid aluse keemilise koorimise metoodikale, algasid 20. sajandi keskel Ameerikas, kus pakuti välja hulganisti skeeme keemiliste koorimiste teostamiseks. Tänapäeva süsteem kujutab endas üldiselt kontseptsiooni, mis sisaldab naha ettevalmistust, naha keemilist koorimist ja järelhooldust säilitamiseks.

 

Medicina kliinikus teostame erinevaod keemilisi koorimisi, mis on hetkeseisuga pindmised kuni keskmised, kuid oma raviomaduste tõttu väga efektiivsed. Oleme keskendunud peamistele muret tekitavatele esteetilistele probleemidele.

 

Mida tugevam on protseduur, seda suuremad on taastumisega kaasnevad nähud, kuid esmaseks protseduuriks neile, kelle nahk ei ole ette valmistatud, soovitame enamjaolt alati geelkoorimisi, mis nö “viib naha happega kurssi”. Seejuures on geelkoorimistel aga vähem kõrvalnähte pärast protseduuri. Edaspidi, naha seisundi ja kvaliteedi paranedes, mõjuvad ka vähem agressiivsemalt tugevamad keemilised koorimises (sh väheneb taastumise aeg).

 

Teostame protseduure aastaringselt ning aitame teil nahka intensiivse päikese eest kaitsta (protseduuri järgselt on vajalik min SPF30 kasutamine).

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.​

KEEMILISE KOORIMISE PROTSEDUURI MEELESPEA

 

Sesderma alkoholilahusega koorimine probleemsele nahale (nägu + kael) 85€

(Soovituslik teostamine 3-5x 4ndl intervalliga)

Sesderma retinoolkoorimine tugevate vananemisilmingutega nahale (sisaldab kodust taastavat kreemi SILKSES 30ml) 130€

(Soovituslik teostamine 3-5x 4ndl intervalliga)

+ dekoltee piirkond 35€

Keemiline koorimine SELG al 130€

bottom of page