125324444835508 125324444835508
top of page

HAPPEKOORIMISE/ KEEMILISE KOORIMISE MEELESPEA

VASTUNÄIDUSTUSED:
– naha viirusinfektsioonid;

- naha põletik v.a. akne;- vigastatud nahapind;

- ravi Roaccutane-ga;

- erinevatest teistest nahaarsti poolt määratud ravimitest palume spetsialisti eraldi teavitada, et paika panna õige vahekord protseduuriga*;
– preparaatide mittetaluvus.

Ravikuur (soovitatav protseduuride arv):

- ravikuur koosneb 6-12/4-6 protseduurist;- ravikuuride arv 1-2 korda aastas;

- ravikuuri sagedus 7-28 päeva tagant.

 

Pärast ühekordset protseduuri on keelatud solaarium (sh 7 päeva enne/pärast protseduuri), sauna külastus 24h, aktiivne sport 24h ja alkoholi tarvitamine 24h.

Ravikuuri ajal on keelatud solaariumi külastamine, päevitamine, aaloe vera ekstrakte (sõltuvalt valitud happest) ja eeterlikke õlisid sisaldavate preparaatide kasutamine (kuna need ei sobi üldiselt hoolitsustes kasutatavate preparaatide toimega kokku – võivad nahka kas liialt rahustada või tekitada ootamatut reaktsiooni).
Nahk vajab protseduurist taastumiseks aega individuaalselt patsiendist lähtuvalt 7-10-14 päeva, vastavalt sellele planeeritakse järgnevad protseduurid. Kui teie nahal esineb teile ootamatuid reaktsioone, palume esmalt võtta ühendust protseduuri teostanud spetsialistiga.

Protseduuridega rakkude uuenemistsüklit kiirendades ja naha eest regulaarselt hoolt kandes muutub väiksemaks tõenäosus, et teie nahk edaspidi oma elujõu ja sära kaotada võiks või aktiveeruksid probleemid, mis teid nii intensiivselt seni kimbutanud on. Nahaprobleemid, mida hoolitsustega leevendatakse, on seoses individuaalse tervisekäitumisega (toitumine, magamine, stress jne) ja hooldusjuhiste järgimisega pärast protseduuri.

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.

bottom of page