FOTONOORENDUS ja PIGMENDI eemaldamine

Nordlys by Candela (varasemalt by Ellipse) IPL (Intense Pulsed Light) võimalused

 

Nordlys on IPL aparaatide absoluutne tippklass. Bränd sai alguse juba 1997. aastal, hoides oma kõrgeid standardeid siiani. Protseduurid on ohutud ja vähevalulikud, taastumine kiire ja tulemused efektiivsed.

IPL on lühendiks intensiivsele pulseerivale valgusele - piltlikult öeldes suuname justkui sähviva lambi sügavamatesse nahakihtidesse. Nordlys IPL kasutab kitsast lainepikkust (selective waveband technology), mis võimaldab kasutada protseduuridel poole vähem energiat kui muidu. Tänu sellele tekib vähem kõrvaltoimeid ja on vaja vähem protseduure tulemuse saavutamiseks, võrreldes laia lainepikkusega IPL aparaatidega. Nordlys omab patenteeritud “dual mode filter” süsteemi, mis elimineerib kõik ebavajalikud ja potentsiaalselt ohtlikud lainepikkused, muutes selle üheks ohutuimaks IPL aparaadiks. See võimaldab ühtlasi paremini arvestame kliendi omapäradega ja kohandada vastavalt neile protseduuri läbiviimist.

 

FOTONOORENDUS

 

Aja jooksul koguneb nahale kahjustusi, mis ilmnevad tumedamate laikudena (rahvakeeli “maksaplekid”), tuhmuse ja ebaühtlase nahatoonina. Fotonoorendust kasutatakse näiteks päikesest kahjustunud nahal. Kui vaataksite nahka, mis on igapäevaselt peidus (näiteks tuharad), siis näeksite, kuidas see erineb näiteks näonahast ja käelabade nahast, mis on igapäevaselt keskkonna mõjutada. IPL Nordlysiga saame nahka ohutult ja efektiivselt ühtlustada ja muuta klaarimaks. Fotonoorenduse puhul on sihtmärgiks melaniin ja hemoglobiin. Nii eemaldame soovimatuid nähtavaid kapillaarikesi ja pigmendilaike. Pigmendilaigud muutuvad pärast ravi tüüpiliselt tumedamaks ja eemalduvad nagu “kohvipuru”. Protseduur stimuleerib ka kollageenitootmist, mis annab nahale elastsuse , sileda ja terve väljanägemise. Pigmendiravi puhul kehtib sama kirjeldus. Vajalik oleks korrata protseduuri 1-3 korda kuuajase intervalliga.

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.

PROTSEDUURI MEELESPEA: https://www.medicina.ee/ipl-ja-fotoepilatsiooni-meelespea

Üksik piirkond (nt ülahuul) 99€

Nägu 305€

Nägu, osaline 219€

Nägu ja kael 459€

Nägu, kael ja dekoltee 549€

Kael 219€

Dekoltee 289€

Laup ja silmaümbrus 229€

Käelabad 199€

Käsivarred 289€