125324444835508 125324444835508
top of page

FOTONOORENDUS ja PIGMENDI eemaldamine

Nordlys by Candela (varasemalt by Ellipse) IPL (Intense Pulsed Light) võimalused

 

Nordlys on IPL aparaatide absoluutne tippklass. Bränd sai alguse juba 1997. aastal, hoides oma kõrgeid standardeid siiani. Protseduurid on ohutud ja vähevalulikud, taastumine kiire ja tulemused efektiivsed.

IPL on lühendiks intensiivsele pulseerivale valgusele - piltlikult öeldes suuname justkui sähviva lambi sügavamatesse nahakihtidesse. Nordlys IPL kasutab kitsast lainepikkust (selective waveband technology), mis võimaldab kasutada protseduuridel poole vähem energiat kui muidu. Tänu sellele tekib vähem kõrvaltoimeid ja on vaja vähem protseduure tulemuse saavutamiseks, võrreldes laia lainepikkusega IPL aparaatidega. Nordlys omab patenteeritud “dual mode filter” süsteemi, mis elimineerib kõik ebavajalikud ja potentsiaalselt ohtlikud lainepikkused, muutes selle üheks ohutuimaks IPL aparaadiks. See võimaldab ühtlasi paremini arvestame kliendi omapäradega ja kohandada vastavalt neile protseduuri läbiviimist.

 

FOTONOORENDUS

 

Aja jooksul koguneb nahale kahjustusi, mis ilmnevad tumedamate laikudena (rahvakeeli “maksaplekid”), tuhmuse ja ebaühtlase nahatoonina. Fotonoorendust kasutatakse näiteks päikesest kahjustunud nahal. Kui vaataksite nahka, mis on igapäevaselt peidus (näiteks tuharad), siis näeksite, kuidas see erineb näiteks näonahast ja käelabade nahast, mis on igapäevaselt keskkonna mõjutada. IPL Nordlysiga saame nahka ohutult ja efektiivselt ühtlustada ja muuta klaarimaks. Fotonoorenduse puhul on sihtmärgiks melaniin ja hemoglobiin. Nii eemaldame soovimatuid nähtavaid kapillaarikesi ja pigmendilaike. Pigmendilaigud muutuvad pärast ravi tüüpiliselt tumedamaks ja eemalduvad nagu “kohvipuru”. Protseduur stimuleerib ka kollageenitootmist, mis annab nahale elastsuse , sileda ja terve väljanägemise. Pigmendiravi puhul kehtib sama kirjeldus. Vajalik oleks korrata protseduuri 1-3 korda kuuajase intervalliga.

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.

IPL VALGUSRAVI PROTSEDUURI MEELESPEA

IPL PIGMENTATSIOONI RAVI, FOTONOORENDUS

Üksik piirkond (nt ülahuul) 105 €

Nägu 325 €

Nägu, osaline 225 €

Nägu ja kael 465 €

Nägu, kael ja dekoltee 555 €

Kael 225 €

Dekoltee 295 €

Laup ja silmaümbrus 235 €

Käelabad 205€

Käsivarred 365 €

bottom of page