125324444835508 125324444835508
top of page

ESTEETILINE FILLER FACELIFT

Aja jooksul, vanemaks saades, meie nahk muutub kuivemaks, karedamaks, vähem volüümsemaks, ebaühtlasemaks, tekivad kurrud ja voldid. Oluline on teada, et mitte ainult meie nahk ei kaota oma nooruslikku väljanägemist, vaid ka nahaalused kihid muutuvad. Nahaalune rasvkude jaotub ümber, lihased ja luustruktuurid, mis näokontuure toetavad, õhenevad. Selle tulemusena võib näokuju oluliselt muutuda, eriti põskede ja lõua piirkonnas. Põsed ja lõug muutuvad lamedamaks, huuled õhemaks, suunurgad vajuvad alla. Pilt, mis meile peeglist vastu vaatab, ei pruugi enam meeldida.

 

Esteetiline mittekirurgiline facelift on alternatiiv kirurgilisele sekkumisele, millega saame teid aidata võitluses tekkivate vananemisilmingutega. Visionäärid, kes koolitavad meid kui esteetilise meditsiini spetsialiste kasutama näonaha niite, täitepreparaate ja botuliinteraapiat, lähtuvad sellest, kuidas meie saame teostada “kirurgilist muutumist” ilma kirurgiata ja minimaalse taastumsajaga.

 

Facelift sisaldab terviklikku näoovaali hindamist ning mitme erineva täitesüsti preparaadi kasutamist ühe sessiooni vältel või ka botuliintoksiini ja naha süvaniisutamise protseduuri ühes nendega. Rõhku paneme naha tekstuuri parandamisele, näo kontuurimisele ja saavutatud tulemuste täiustamisele lokaalselt.

 

Esteetilise meditsiini spetsialistiga nõu pidades koostame raviplaani, arvestades kliendi vajadusi ja soove konkreetse probleemi lahendamiseks. Just koostöös on võimalik rõhutada parimaid omadusi ja saavutada loomulik tulemus.

 

Lõtvunud naha ja näokuju muutmiseks korrigeerivad hüaluroonhapet (HA) sisaldavad täitesüstid on valmistatud loodusliku suhkru baasil, mis on võimeline siduma niiskust. Kliinikus kasutame väga kvaliteetset patenteeritud tehnoloogiaga hüaluroonhapete sarjasid. Tehnoloogiatel on ainulaadsed omadused: väiksema ja suurema molekulmassiga HA segu, mis moodustab tänu unikaalsele ristsidumise protseduurile tihedalt läbipõimunud võrgustiku. See tagab pikema kestvuse, naha sileduse, niiskustasakaalu ja elastsuse olulise paranemise.

 

Olulised märksõnad, mida HA võimaldab:

 

*Taaselustab

*Vähendab ja silub miimikakurde, et nägu näeks välja säravam ja värskem

*Taastab põskede ja lõuajoone kaotatud täidluse, mõjudes seeläbi näoovaali tõstvana

*Piiritleb

*Joonistab märkamatult uuesti välja huulte ja näokontuurid, piiritleb need.

 

Olenevalt protseduurist ja tootest võivad tulemused püsida kuni 6-12-18-24 kuud. 

 

Arst teostab ka botuliintoksiiniga ravi näo ülaosa miimilistele kortsudele. Botuliinteraapia eesmärgiks on lõdvestada miimilisi lihaseid ning ennetada miimikakortsude teket näopiirkonnas.


Ravida saab kulmudevahelisi vertikaalkortse e. glabellaarkortse, välimistes silmanurkades asuvaid kortse e. “kanavarbaid”, otsmiku horisontaalkortse jm. Botuliintoksiiniga saame parandada ainult liikuvaid lihaskortse, see blokeerib miimikalihaste kokkutõmbeid põhjustavaid närviimpulsse. Tulemusena lõõgastuvad miimikalihased pikemaks perioodiks. Pärast protseduuri võib tulemust näha 2-3päeva möödudes, maksimaalne toime avaldub 1-2 nädala jooksul. Süstide mõju on püsiv ja pikaajaline, kuid aja jooksul vähenev. Toksiini toime kestab keskmiselt 4-6 kuud.

 

Ravi järgselt nõustame klienti protsduurijärgse hoolduse osas.

Kombineerides täitesüste, botuliintoksiini ja nahka sügavalt niisutavaid süste saavutame me parimad tulemused teie naha taaselustamiseks ja värskendamiseks!

Protseduuri hind sõltub valitud preparaatidest* 

Minimaalselt kasutame protseduuri läbiviimisel 3-4 täitesüsti preparaati ning paraleeelselt ja soovi korral ka botuliintoksiini ravi.

Hinnakirja leiate siit. *

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.​

PROTSEDUURI MEELESPEA

al 950€

bottom of page