125324444835508 125324444835508
top of page

LASERRAVI (armid, näonaha noorendamine)

Protseduuri teostavad spetsiaalse väljaõppe saanud arstid ja õed. Teile teostatakse põhjalik nahaanalüüs ning selgitatakse protseduuri vajalikkust. Spetsialist selgitab teile protseduuriga seonduvat ning te saate juhised õigeks koduseks (eel- ja ) järelhoolduseks. 

Järjest enam soovitakse patsientide poolt protseduure, mis oleks võimalikult minimaalse taastumisajaga, aga samas ühekordsed ja väga märgatavate tulemustega. Üha enam soovime meie neid patsiendile pakkuda. Peamised esteetilised küsimused, millega silmitsi seisame:  “vanaduslaigud”, ebaühtlane nahk, veresoonekesed, lõtvunud nahk, pigmenteerunud nahk jne. Kuid järjest enam pöördutakse meie poole ka juba tõsisemate nahaprobleemide küsimustega, mis on pigem dermatoloogilised.

Quanta Systems Youlaser MT-ga saame me võimaldada seni kõige uuemaid meetodeid Tartus. See tähendab, et protseduuriga kaasneb minimaalne taastumisaeg ja me saame kombineerida ablatiivset ja mitteablatiivset tehnoloogiat.

Üldiselt on dermatoloogia vallas teada, et ablatiivsed laserid on intensiivsed, tugevad ja nõuavad pikaaegset taastumisaega. Tänu antud tehnoloogiale ja kahele lainepikkusele samal protseduuril jääb see minevikku ja me saame samaväärset protseduuri pakkuda kordades mugavamalt.

Ablatiivsed laserid on küll efektiivsed ja annavad kiiremaid tulemusi, kuid eeldavad patsiendi poolt hoolikat valikut, kuna tarvis on pikemalt kodus taastuda. Samuti on suurem oht, kui taastumise režiimist kinni ei peeta - hüperpigmentatsiooni tekkeks. Mitteablatiivsed jällegi eeldavad mitmeid protseduure, rohkem kannatust ja aeglasemaid tulemusi. Samas on see paremini talutav, sobib nahatüübilt igale patsiendile.

Youlaser MT on esimene, mis ületab need limiidid kombineerides endas CO2 10 600 nm ja GaAs 1540 nm lainepikkuseid, millega saame efektiivselt nahka noorendada fraktsionaalse laserlihvimise abil. Saame lainepikkuseid kombineerida ja ka eraldi kasutada, valides igale patsiendile ideaalse protseduuri. Kahte lainepikkust saab kasutada eraldi ja lisaks veel kolme erinevat viisi neid kombineerida. Samuti saab seda kasutada dermatoloogiliseks kirurgiaks. Ideaalne ja kontrollitud “lõikamise” ja koaguleerimise sünergia võimaldab maksimaalselt mugavat, kiirete tulemustega ja kiire paranemisega protseduuri.

 

Milliste muresid saame antud laseriga lahendada?

 • kortsud 

 • nahaelastsuse kadu

 • hüper- ja hüpopigmentatsioon

 • hüpertroofilised armid (nahapinnast kõrgemad)

 • atroofilised armid (nahapinnast madalamad - nt striiad, trauma järgselt tekkinud armid, akne armid)

 • keloidarmid

 • suurenenud nahapoorid

 • põletikuline akne

Protseduur ei pea hõlmama ainult nägu, saame tegeleda vananemisilmingutega ja muude probleemidega kaelal, dekolteel, kätel jne.

 

Antud laseri puhul on eriliseks omaduseks just fraktsionaalse mitteablatiivse ja ablatiivse tehnoloogia kombineerimine samaaegselt. See tähendab, et saame tekitada nö vajaliku nahatrauma, samas selle ka kiirelt nö parandada/koaguleerida. Samuti saab ühe tehnoloogia osakaalu % suurendada ja vähendada vastavalt vajadusele/näidustusele. See tähendab, et klient ei ole sunnitud alati valima tugevamat lähenemist, vaid mõlemaid lainepikkuseid saab ka täiesti iseseisvalt või teist väiksema osakaaluga kasutada.

 

Youlaser MT-ga saame tungida sügavale naha sisse, et tegeleda sügavate kortsudega, armidega jne, kuid tänu kombineeritud tehnoloogiale jätame minimaalseks ebameeldivad kõrvaltoimed:

 • vähem turset;

 • minimaalne taastumisaeg;

 • minimaalne punetus;

 • minimaalne paranemisaeg.

LASERPROTSEDUURIDE MEELESPEA

Laseprotseduuride konsultatsioon  ja esimese visiidi tasu 65€

LASERPROTSEDUURID (Quanta Systems Youlaser MT GaAs 1540/ CO2 mixed tehnoloogia)

 

NAHA NOORENDAMINE

Näonaha noorendamine 490€

Näo- ja kaelanaha noorendamine 790€

Näo-, kaela- ja dekolteenaha noorendamine 950€

Kaelanaha noorendamine 390€

Dekoltee noorendamine 430€

Kaela ja dekoltee noorendamine 750€

Käelabade noorendamine 290€

Otsmiku noorendamine 290€

Silmaümbruse noorendamine (alalaud) 290€

Suuümbruse noorendamine 290€

 

PÕLETIKULINE AKNE, ARMID

Põletikuline akne ja armid - põsed 350€

Põletikuline akne ja armid - lõuajoon 250€

Põletikuline akne ja armid - terve nägu 450€

Põletikuline akne ja armid - terve näug + kael 650€

 

TEISED ARMID: Striiad, põletusarmid, kirurgilised, traumajärgsed armid

Kuni 5cm/1cm2 100€

Kuni 10cm/5 cm2 150€

Iga järgnev 2cm/1cm2 40€

Moodustis(t)e eemaldamisele lisandub esimesel* visiidil ka arsti visiiditasu 65eur.

*al 40cm ja 10cm2 ning laiaulatuslike armide korral rakenduvad erihinnad, mille täpsustame kohapeal.

bottom of page