Search

Valikusse lisandunud unikaalsed nahka tugevalt uuendavad ja niisutavad protseduurid

Updated: May 22, 2020

Head esteetika sõbrad! Alustame al 27.04 taas aktiivsemalt vastuvõttudega. Oleme vahepeal tegelenud ettevalmistustega ning "tegemata asjadega". Üheks ettevalmistuseks on olnud uued kevad-suvised protseduurid.


Kuna meie kirg on NAHK ja kõik sellega seonduv, siis oleme karanatiinis olles tegelenud mõtetega, kuidas täiendada meie nahahooldusprotseduure, millega suvele murevabamalt vastu minna. Niisutatud ja särav nahk on ühtlasi meie organismi kaitsebarjäär, samuti esteetilises mõttes nooruslikkuse ja ilu etalon.


Nüüdsest teostame kabinetis unikaalset TPRX - Süstevaba biorevitalisatsiooni protseduuri - võimaldab elustada nahka pärast stressirohket perioodi.

Tegemist on mitte-ablatiivse keemilise naha uuendamisega ehk biorevitalisatsioon ilma nõelteta.


Koostis: 33% TCA ja H2O2. Näidustused: >Näo- ja kaelanaha lõtvumine. >Rindade naha lõtvumine. >Melasm ja hüperpigmentatsioon. >Negatiivsed (sissepoole) armid. >Venitusarmid. TPRX-iga, mis sisaldab TCA-d (trikolooräädikhape) ja hüdrogeenperoksiidi (H2O2), saame kiirelt tungida dermisesse ja käivitada uuenemisprotsessid ilma dermist kahjustamata. TCA 33% stimuleerib fibroblastide kasvufaktoreid ja H2O2 parandab retseptorite vahelist tööd. TPRX sobib hästi: >Esimese sammuna, kui olete otsustanud mõnda protseduuri teha, kuid olete kahtleval seisukohal. >Kombineerida täitesüstidega - võimendab tulemust! >Kombineerida fraktsionaalse laseriga/ IPL-ga - võimendab tulemust! >Kombineerida teiste süstidega, mikronõelumise või mesoniitidega - võimendab tulemust! >Sobib nii naistele kui meestele, igal eaperioodil.

* 12-25a - Ideaalne sügavam nahapuhastus (silub epidermist, eemaldab järk-järgult “mustpeasid” ja pustuleid), postkane armidele. * 25-35a - Melasmi ja venitusarmide raviks. * 35-45a - Näo, dekoltee ja keha biorevitalisatsioon, nahavananemise ennetamine.

Miks TPRX? >Süstevaba. >Puudub risk “frostiks” ehk naha valgeks minemiseks. >Ei ole valulik. >Ei pea rutiinseid tegevusi takistama, lühike taastumisaeg. Siiski peab protseduuri järgselt kodus nahka tugevalt niisutama. 

>Ei muuda nahka valgustundlikuks.

Protseduur ise ei kesta kaua, koos konsultatsiooniga umbes 45 min

Soovituslik protseduuride teostamine: 3x 21pv intervalliga


Lisaks oleme täiendanud hoolduste valikut DUBAI LIPS hooldusega, mis on HUULTE, näo ja kaela keemiline koorimine üheskoos.


Huuled väljendavad meie isiksust, olles samas naeratuse peamiseks mootoriks.


Üks viiest naisest ei ole oma huultega rahul, sh üle 50-aastastest pole oma huultega rahul vähemalt kolm viiest naisest.


Mis põhjustab huultega seotud rahulolematust?

Nii fotovananemine kui harjumused: päikese käes viibimine, päevane vee tarbimine, temperatuuri muutused, suitsetamine.


Huulte fotovananemist väljendab:

Kuivus, kortsujooned, tuhm jume, volüümi vähenemine, pigmendilaigud.


Mida teha või mis on alternatiivid, kui ei soovita samas teostada huulte niisutamiseks või volüümi andmiseks mõeldud täitesüste? See on üks võimalik lahendus.


Protseduuri kestvus: 45min

Soovituslik protseduuride teostamine: 3x 10pv intervalliga

Lisainfo korral kirjutage meile oma küsimused: info@medicina.ee või helistage +372 5567 3793. Aegu saab broneerida ONLINE süsteemist kui otse kirjutades.


PS. Endiselt ootame teid ka "Naha analüüsile 0€!", kui te soovite naha-ja juusteteemalist nõu küsida.


Oleme koos terved ja säravad!