Search

NORDLYS IPL JA FOTOEPILATSIOON

Updated: Oct 11, 2019

Nordlys by Candela (varasemalt by Ellipse) - IPL (Intense Pulsed Light) võimalused


Nordlys by Candela on IPL protseduuride absoluutne tippklass. Bränd sai alguse juba 1997. aastal, hoides oma kõrgeid standardeid siiani. Protseduurid on ohutud ja vähevalulikud, taastumine kiire ja tulemused efektiivsed.

IPL on lühendiks intensiivsele pulseerivale valgusele - piltlikult öeldes suuname justkui sähviva lambi sügavamatesse nahakihtidesse. Nordlys IPL kasutab kitsast lainepikkust (selective waveband technology), mis võimaldab kasutada protseduuridel poole vähem energiat kui muidu. Tänu sellele tekib vähem kõrvaltoimeid ja on vaja vähem protseduure tulemuse saavutamiseks, võrreldes laia lainepikkusega IPL aparaatidega. Nordlys omab patenteeritud “dual mode filter” süsteemi, mis elimineerib kõik ebavajalikud ja potentsiaalselt ohtlikud lainepikkused, muutes selle üheks ohutuimaks IPL aparaadiks. See võimaldab ühtlasi paremini arvestada kliendi omapäradega ja kohandada vastavalt neile protseduuri läbiviimist.


FOTONOORENDUS

Aja jooksul koguneb nahale kahjustusi, mis ilmnevad tumedamate laikudena (rahvakeeli “maksaplekid”), tuhmuse ja ebaühtlase nahatoonina. Fotonoorendust kasutatakse näiteks päikesest kahjustunud nahal. Kui vaataksite nahka, mis on igapäevaselt peidus (näiteks tuharad), siis näeksite, kuidas see erineb näiteks näonahast ja käelabade nahast, mis on igapäevaselt keskkonna mõjutada. IPL Nordlysiga saame nahka ohutult ja efektiivselt ühtlustada ja muuta klaarimaks. Fotonoorenduse puhul on sihtmärgiks melaniin ja hemoglobiin. Nii eemaldame soovimatuid nähtavaid kapillaarikesi ja pigmendilaike. Pigmendilaigud muutuvad pärast ravi tüüpiliselt tumedamaks ja eemalduvad nagu “kohvipuru”. Protseduur stimuleerib ka kollageenitootmist, mis annab nahale elastsuse , sileda ja terve väljanägemise. Pigmendiravi puhul kehtib sama kirjeldus. Vajalik oleks korrata protseduuri 1-3 korda kuuajase intervalliga.


PUNETAVA NAHA RAVI (teleangiektaasia, portveiniplekid, rosaatsea, kuperoosa)

Põhjamaa inimestel on tavapärasteks nahamuredeks punetav, kiskuv ja kuperoosne nahk. Nahka mõjutab meie kliima (päike, pakane, tuul ja nende pidev vaheldumine), pärilikkus, elustiil jne. Kõik see koormab nahka: pidev veresoonte ahenemine ja laienemine väsitab neid ning tulemuseks on laienenud, lõhkenud ja nähtavad veresooned peamiselt põskedel, lõual ja ninal. Nordlys IPL-ga saame punetust ohutult ja efektiivselt leevedada. Sihtmärgiks on hemoglobiin - veri veresoones. IPL valgussähvatuste toimel tõmbuvad kapillaarikesed kokku, nendes stimuleeritakse ka kollageeni tootmist, mis tugevdab veresoonte seinu, mille tõttu need ei lõhke enam nii kergelt ega ole enam nii haprad. Punetuse puhul võiks ravi teostada 2-4x kuuajalise intervalliga.


AKNE

Aknega on hädas enamasti puberteediealised, kuid järjest rohkem esineb seda ka täiskasvanutel. Akne puhul on nahal põletikulisi paapuleid, komedoone ja mädapeasid. IPL raviga saame efektiivselt ja ohutult vähendada nahal rasueritust ja põletikulisust. Akne puhul on sihtmärgiks veresooned, mis varustavad rasunääret. Vajalik oleks korrata protseduuri umbes 4 korda 3-4 nädalase intervalliga. Vajadusel korratakse kuuri 3-4 kuu pärast eelmise kuuri lõppu.


Püsiv karvaeemaldus ehk FOTOEPILATSIOON

Meelehärmi võivad põhjustada soovimatud või sissekasvanud karvakesed. Nordlys IPL-ga saab neid püsivalt ja ohutult eemaldada. Aparaat võtab sihtmärgiks pigmendi karvas ja karvasibulas ning hävitatab nii karva kui karvasibula. Oluline on teada, et saame ravida vaid karvu, mis on hetkel kasvufaasis, sellepärast ongi korduvad protseduurid vajalikud. Kõige paremini alluvad protseduurile heledal nahal tumedad ja “karmid” karvad, kuna neis on palju melaniini ehk pigmenti. Korduva protseduuri aeg on individuaalne. Soovitame tagasi pöörduda, kui karvade tagasikasvu on ravitud alal silmaga näha.


Aegu broneerime al 01.09.2019 - aegade broneerimine on avatud!