top of page
Search

ALLA 18. AASTASTE AKNEPROBLEEM

Updated: Jun 12, 2019

Tekst:

Kristine Kõps

esteetilise meditsiini õde


Tere Sina, hea lapsevanem, kes Sa oled mures oma teismelise probleemse näonaha pärast. Ja tere Sina, noor teismeline, kelle silme ees on unistus siledast ja ühtlasest näonahast, mida ei pea varjama. Meie eesmärgiks on õpetada ja suunata juba probleemide tekkimise alguses noori näonahka õigesti ja õiglaselt hooldama, et vältida kauakestnud probleeme hilistes kahekümnendates või kolmekümnendates või isegi veel hiljem. Meie meeskonnas on vaid meditsiinitaustaga spetsialistid ning me töötame noorte akneprobleemide puhul sarjaga Laboratoires Renophase Paris, millega suudame leevendada värskelt tekkinud aknet või ka kauem probleemse näonahaga võidelnud kliente. Pakume noortele suunatud programmi, et aidata kaasa juba varakult esteetilise nahatervise parandamisele. Teostame happekoorimisi kuni 18a noortele hinnaga 45,00€. Protseduur on organismisõbralik ning minimaalsete taastumis- ja kõrvalnähtudega. Protseduuri intervall on väga individuaalne, kuid eeldab ranget ning järjepidevat nahahooldust ka kodus. Meie eesmärgiks on saavutada teis teadmine ja soov nahaga regulaarselt tegeleda. Kuna akne on krooniline nahaprobleem, siis meie ülesanne on teid pidevalt motiveerida. Nahaga tegelemise juures on oluliseim just süsteemsus: professionaalne lähenemine + kodune hoolitsus - see võib tagada väga head ravitulemused!

Kui Sa oled natukenegi kõhkleval või kahtleval seisukohal, kas see protseduur on ikkagi mõeldud just Sulle, siis julgustame Sind proovima ja Sa näed, et asi on seda väärt. Peame ütlema, et meie happed ei koori teie nahka mitmekihiliselt maha nii, et te ei saa kodust nädalaid välja tulla, vaid protseduur on kontrollitud koorimine, mis stimuleerib nahka töötama seestpoolt väljaspoole.

Teie emotsionaalne ja sotsiaalne enesekindlus ning hea väljanägemine - naha tervisega tegelemine juba varakult on investeering tulevikku igas mõttes!bottom of page