Search

BOTULIINTOKSIIN - TERVE OTSMIKU PROTSEDUUR, ENNE JA PÄRAST

Enne Medicinasse tööle asumist soovisin dr Marge Tampere juures kliendina proovida ära botuliintoksiini protseduuri tervele otsmikule.

Minu botoxiprotseduurist on nüüdseks möödas neli nädalat ja natuke peale. Mõju hakkas avalduma juba kolmandal päeval - tekkis teistsugune, justkui raskem tunne laubal. Täielik mõju ilmnes umbes nädalaga.


Kuna minu lauba parema poole lihased on liikuvamad ja miimika asümmeetriline, süstis Marge sinna juba ennetavalt natukene rohkem toimeainet. Praeguseks on mu laup sile, kuigi saan endiselt oma loomuomaseid emotsioone väljendada - minu miimikaga ei kaasne lihtsalt kortsude teke. Lisaks ei saa ma loomulikult nii palju laupa tõsta kui enne, kuid just see tegevus tekitaski minule nn varajasi miimikakortse. Olen alati olnud suur laubatõstja, eriti esinemispinge all. Laup enne protseduuri:

Protseduurist endast. Kõik läks väga ruttu, kokku konsultatsiooniga võibolla 15 minutit. Protseduur ei olnud minu jaoks valulik, vaid natuke ebameeldiv. Korraks tekkis ainult kibe moment, kui preparaati süstiti. Dr Marge Tampere on väga kerge ja sujuva käega ning tegutseb ülimalt professionaalselt. Tundsin end tema kätes väga turvaliselt.Dr Marge Tampere võtab kolmapäeviti vastu botuliintoksiini kliente. Mina olen talle nüüd samuti abiks, et koos hinnata teie näonahka ning vajadusel soovitada täiendavaid nahakvaliteeti parandavaid protseduure.


Kohtumiseni Medicina Kliinikus!

Õde Elli Maria