125324444835508 125324444835508
top of page

NÄONAHA NIITIDE MEELESPEA

Implanteeritav toode sisaldab steriilseid, imenduvaid, valgulise sisaldusega (PDO - polüdioksanoon) kidalisi või mitte kidalisi niite ja on on ette nähtud paigutamiseks naha sügavamasse kihti näojoonte korrigeerimiseks, näoosade ja kaela tõstmiseks ning peenete joonte silumiseks. Samuti aitavad niidid intensiivistada kollageeni sünteesi nahas. 

 

KUIDAS PROTSEDUURIKS VALMISTUDA?

Protseduur ei vaja suurt ettevalmistust. Protseduurile eelneb aga kindlasti konsultatsioon, mille käigus hinnatakse võimalikke tulemusi, pannakse paika niitide kogus ja paigutamise koguse vajadus koostöös vastava spetsialisti ja patsiendi vahel ning määratakse protseduuri teostamise aeg.

MIS TOIMUB PROTSEDUURI AJAL?

Protseduuri teostatakse kohaliku süstitava tuimestusega. Protseduur on üldiselt seetõttu vähe valulik ja hästi talutav, küll aga järgneb tuimestava preparaadi toime kadumisel näonaha kerget valulikkust ja tundlikkust. 

 

MIS JUHTUB PÄRSAST PROTSEDUURI?

Käesolevate niitide implanteerimisega võivad kaasneda kõrvaltoimed, mis võivad avalduda kohe või mõne aja möödudes. Nende hulka kuuluvad (nimekiri ei ole täielik): põletikureaktsioon (punetus, turse, erüteem jne), millega võib kaasneda sügelus, valu surve avaldamisel. Selline reaktsioon võib kesta ühe kuni kahe nädala jooksul, kuid reaalne kestvus on sõltuv individuaalselt patsiendist. Eelkõige tuleb arvestada, et toote paigutamine naha sügavamasse kihti võib põhjustada turseid ja verevalumeid kudede füsioloogia tõttu. Spetsialist võib soovitada ennetavat põletikuvastast ravi. 

Lisaks võivad esineda: verevalum, niidi katkemine, niidi liikumine, lohukesed nahapinnal, niidi nähtavus nahapinnal, ebapiisav toime või halb tõstev efekt. Seetõttu on soovitatav nende potentsiaalsete riskidega arvestada. Protseduur ei pruugi rahuldada teie soovi koheselt ning te võite vajada kordusprotseduuri soovitud tulemuse saavutamiseks.

NB! Esimesel võimalusel tuleb teavitada oma spetsialisti protseduuri järgsest ärritus/põletiku reaktsioonist ja kõigist teistest tekkinud kõrvaltoimetest. Spetsialist peab vajadusel rakendama asjakohast ravi. Toote implanteerimisega seotud soovimatutest kõrvaltoimetest teavitab spetsialist maaletoojat või tootjat. Mulle on öeldud, et pärast niitide paigutamist võib soovitud toime kesta sõltuvalt nahatüübist, toote paigutamise piirkonnast ja individuaalsetest füüsilistest omadustest 6–12 kuud. Teatud juhtudel võib toime kesta vähem kui 6 kuud või kauem kui 12 kuud.

VASTUNÄIDUSTUSED:

  • Rasedus, imetamine

Kindlasti teavitada spetsialisti erinevate medikamentide tarvitamisest!

Lisaküsimuste korral palume meile eelnevalt kirjutada/helistada.

bottom of page